Montaż i serwis bram, z którego jesteś zawsze zadowolony

Profesjonalizm

W serwisie bram garażowych i przemysłowych, automatyki do bram i szlabanów parkingowych specjalizujemy się od początku istnienia firmy, to znaczy od 1996r. Zdobyte przez te lata ogromne doświadczenie oraz szeroka gama posiadanych przez nas części zamiennych, przyczynia się do bardzo szybkich napraw zarówno przemysłowych bram segmentowych i ogrodzeniowych, jak i bram garażowych do domowego użytku.

Gdy podpisujemy z klientami umowy serwisowe, możemy zobowiązać się do utrzymania ciągłości pracy bram i błyskawicznej dostępności zużywających się części zamiennych, takich jak: rolki, liny, sprężyny, panele do bram, itp. Dzięki temu nasz serwis będzie jeszcze szybszy, a Twoja brama zawsze sprawna.

Potrafimy naprawić usterki mechaniczne i elektroniczne. Posiadamy wyspecjalizowany dział serwisu w naprawie elektroniki bramowej. Naprawiamy zarówno te drobne rzeczy, takie jak piloty do bram, fotokomórki, lampy sygnalizacyjne, jak i bardzo skomplikowane centrale bram przemysłowych. Serwisujemy bramy ręczne i automatyczne.

Posiadamy części do bram Hormann, Krispol, Wiśniowski, Nice, Novoferm, Normstahl, Crawford i wielu innych.

Chociaż główna siedziba naszej firmy mieści się w Poznaniu, usługi naprawy bram wykonujemy w całej wielkopolsce, a nawet jeszcze dalej.

Dobre ceny

Z ROBSON-em zawsze wyjdziesz najkorzystniej. Co ciekawe, wcale nie dlatego, że mamy najniższe stawki. Powodów jest kilka:

  • Mamy ogromne doświadczenie w serwisowaniu bram i automatyki. Nasi fachowcy potrafią usunąć usterkę w bardzo krótkim czasie. Rezultat - niższa cena.
  • Ponieważ nasi serwisanci dużo części mają przy sobie, do większości napraw dojeżdżamy tylko raz.
  • Korzystaj z naszych przeglądów, a Twoja brama będzie mniej narażona na usterkę - stanie się jeszcze bardziej bezawaryjna!

Siłowniki zastępcze

Gdyby Twój siłownik wymagał demontażu, na czas naprawy jest możliwość zamontowania siłownika zastępczego. Dotyczy to siłowników firmy Nice i niektórych siłowników przemysłowych. O szczegóły pytaj w siedzibie firmy.

Miła obsługa

Skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że zostaniesz miło obsłużony.

Zadowolenie

Nasze motto: zadowolony klient.