Sprężyny do bram

Jakość

Sprężyny, które dostarczamy są poddane obróbce kulowania. Dzięki temu są one znacznie bardziej wytrzymałe.

Czym jest kulowanie? Najprościej mówiąc, kulowanie polega na bombardowaniu materiału tysiącami maleńkich drobinek. Powierzchnia tak obrobionego kawałeka metalu zmienia swoją strukturę i geometrię. Powstaje w niej cała siatka tak zwanych naprężeń ściskających. Trwałość sprężyny skrętnej wzrasta o 100%! Ponadto sprężyna wykonana z takiego drutu jest znacznie bardziej odporna na korozję oraz powstawanie mikropęknięć.

Technologię kulowania wykorzystuje się między innymi do kształtowania aerodynamicznych krzywizn metalowych powierzchni skrzydeł w przemyśle lotniczym. Teraz technologia wysokich lotów również w twoim garażu!

Szybkość

Pęknięta sprężyna często nie pozwala na otwarcie bramy. Rozumiemy jak kłopotliwe może się to okazać, dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów i dostarczamy sprężyny do bram tak szybko, jak to tylko możliwe.

Dział naszej firmy specjalizujący się w sprężynach do bram garażowych oraz przemysłowych jest gotowy na przygotowanie sprężyny tuż po tym, jak złożysz zamówienie. Sprężynę otrzymasz w ciągu jednego dnia roboczego.

W obrębie Poznania jest możliwość wymiany sprężyn również w weekend. Nie zwlekaj!

Przystępne ceny

Dysponujemy sprężynami oryginalnymi jak i zamiennikami. Dzięki temu możesz zdecydować się na sprężynę w różnym przedziale cenowym.

Miła obsługa

Zapewniamy również miłą obsługę!

Zadowolenie

Nasze motto: zadowolony klient.